725 007 656 vikate@centrum.cz
Vyberte stránku

Bloggerfest: Den 1

Den 1: Úvod do blogování a tvorby digitálního obsahu

Poslechni si toto video, než se pustíš k přednáškám!

VIKTORIE TIW

Jsem kreativní blogerka, online podnikatelka a zakladatelka online projektu Ženy v online světě, který podporuje a propojuje ženy v online světě. Pomáhá jim být víc vidět a získat rady a tipy z oblastí blogování a online podnikání na jednom místě. 

Navštiv můj blog www.zenyvonlinesvete.cz, kde se dozvíš víc.

VERONIKA HRONKOVÁ

Veronika Hronková – prodejní stratég a mentor automatizace byznysu, zakladatelka Agentury Puzzle Marketing Strategy (A-PMS)

Chování zákazníků se mění a je potřeba se mu přizpůsobit. Nečekejte na prodej, až do 3. e-mailu, když chtějí zákazníci nakupovat hned.

www.veronikahronkova.cz

Kdo stojí za Bloggerfestem

Proč jsem se rozhodla tento summit uspořádat? Jako blogerka jsem cítila, že nám taková akce chybí. Mnoho summitů je zaměřeno na podnikání, ale my, tvůrci obsahu, také potřebujeme místo, kde se můžeme učit a růst. Proto jsem vytvořila druhý ročník tohoto summitu, tentokrát přístupný pro širší veřejnost.

Bloggerfest je ideální pro všechny blogery, budoucí blogery a pro ty, kteří se chtějí naučit vytvářet atraktivní digitální obsah. Získáš tu cenné know-how a další tipy z oblasti blogování a online podnikání.

Záznam Bloggerfestu

Nestíháš všechna videa včas? Bojíš se, že ti uteče to tvůj oblíbený přednášející? Objednej si záznam za 590 Kč a zajisti si dostupnost záznamu s garancí na dva roky.