725 007 656 vikate@centrum.cz
Vyberte stránku

Automatizace blogu je cestou k svobodnému podnikání

JAK NAPLÁNOVAT DOKONALOU A FUNKČNÍ AUTOMATIZACI SVÉHO PODNIKÁNÍ POMOCÍ BLOGU?

Určitě je velmi důležité se nejprve podívat na svou produktovou pyramidu, abychom věděli, co máme za magnet a jaké produkty na sebe pak navazují a můžeme je tedy postupně nabízet jeden po druhém a tou danou cestou provádět klienta až tam, kde ho chceme mít.

..

Teď nebudeme brát věci až moc do detailů, ale je třeba si to před praxí ujasnit, abychom měli plán a podle něj se následující měsíce řídili.

Váš první úkol tedy zní: Máš svou produktovou pyramidu?

A jak to může vypadat? Uvedu příklad u mě, kdy produkty na sebe navazují a můžu jejich prodej snadno automatizovat právě pomocí e-mail marketingu apod.

..

Můj magnet je Královnou svého blogu (najdete ho v online knihovně), e-book, který představuje důležité důvody, proč blogovat.

Následuje mini produkt, kterým je e-book Blogerská základka (najdete ho v online knihovně)což je základ toho, co by bloger měl vědět, zda se blogování v dnešní době vyplatí a pár klíčových otázek mých klientů, na které jsem odpověděla.

..

Je zde také ještě jeden mini produkt a to mini kurz pro ty, kteří e-book nechtějí číst a chtějí si rychle projít základy toho, jak takový úspěšný blog založit a monetizovat. Jmenuje se Blogujeme s grácií a elegancí.

Na toto všechno navazuje půlroční online program akademie BYZNYS HROU, kterou právě teď absolvujete a který vás naučí, jak blog, který jste si rozhodli založit, využít pro monetizaci a automatizaci svého podnikatelského nápadu.

..

Není třeba mít všechny produkty, ale vidíte, že všechny na sebe navazují a vedou takovou cestou k úspěšnému a fungujícímu blogu, který vydělává.

..

Dnešní úkol:

  • zkontroluj si, zda máš produktovou pyramidu a produkty na sebe navazující
  • pokud ne, udělej to co nejdříve, budeme s tím pracovat